Ніжинська гімназія № 17

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу УО від 15.01.2024 року №15 «Про зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Ніжинської територіальної громади на 2024-2025 навчальний рік» розпочинається прийом до 1-го класу Ніжинської гімназії № 17 із 01 березня 2024 року.

У зв’язку із безпекою освітнього процесу ОЧНИЙ прийом документів буде здійснюватися щоденно, крім суботи та неділі, із 15.00 до 17.00 год

Зарахування до гімназії  буде здійснюватися на підставі наступних документів:

1. Заява про зарахування одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);

2. Копія свідоцтва про народження дитини (під час копії пред’являється оригінал відповідного документа);

3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089, що передбачає наявність профілактичних щеплень за віком;

4. Оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини).

З метою швидкого прийому документів працюємо за таким алгоритмом:

1. Пред’явити посвідчення особи. Заяви подають тільки батьки, чи особи , які їх замінюють.

2. Пред’явити оригінали свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує місце проживання дитини та їх копії .

3. Надати підтвердження фактичної адреси проживання/прописки дитини.

4. Надати медичну довідку встановленого зразка та копію карти щеплень. Наголошуємо про обов’язковість профілактичних щеплень, ревакцинацію у 6 років.

5. Заповнити заяву. Прохання попередньо ознайомитись на сайті школи зі Статутом школи

6. Підписати згоду на обробку персональних даних дитини для використання в електронних базах та, за бажанням, – згоду на фото/відеозйомку дитини.

7. Прийом документів під час сигнал у повітряної тривоги.

Прийом документів під час сигнал у повітряної тривоги.

Під час сигналу «Повітряна тривога» прийом документів припиняється. Якщо у Вас немає можливості власноруч подати заяву та документи для зарахування, Ви можете направити їх електронною поштою на адресу закладу

zosh17-nizhyn@ukr.net  Для цього напишіть заяву за зразком, зробіть її скановану копію (фотокопію) та разом зі сканованими копіями (фотокопіями) свідоцтва про народження дитини, довідки 086-1/о, документа, що підтверджує місце проживання дитини відправте електронною поштою.

8. Зразок заяви до першого класу. Посилання на заяву

9. Перелік документів один із яких може підтвердити місце проживання дитини. Посилання на документ

10. Прогнозована кількість перших класів — 1 клас. Учитель - Чудак Наталія Миколаївна, вчитель вищої категорії, старший вчитель, стаж роботи – 33 роки.

Нагадуємо про відповідальність батьків за надання ДОСТОВІРНОЇ інформації.

Радо чекаємо на поповнення родини гімназії майбутніми першокласниками!